flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

 

Правила пропуску осіб до будинку (приміщення)

Трускавецького міського суду Львівської області та на його територію транспортних засобів

 

 

  1. Загальні положення
    • Правила пропуску осіб до будинку (приміщення) Трускавецького міського суду Львівської області та на його територію транспортних засобів (далі - Правила) визначають порядок пропуску осіб до будинку (приміщення) Трускавецького міського суду Львівської області (далі - суд) та на його територію транспортних засобів з метою забезпечення належних умов роботи суддів та працівників апарату суду, забезпечення їх особистої безпеки, підтримання громадського порядку в суді, забезпечення в суді безпеки учасників судового процесу.
    • Пропускний режим – установлений у межах об'єктів охорони порядок, який забезпечується комплексом організаційно-правових та інженерно-технічних заходів, що здійснюються з метою виключення можливості безконтрольного переміщення осіб, транспортних засобів і майна на об'єкти та з об'єктів охорони.

Пропуск осіб до приміщення суду, які провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею здійснюється з урахуванням Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 18 грудня 2013 року №939.

 

  1. Порядок пропуску осіб до будинку (приміщення) суду
    • Пропускний режим здійснюється в робочі дні та години згідно з установленим головою суду розпорядком роботи.
    • У неробочі дні та години пропуск осіб до будинку (приміщення) суду забороняється, крім випадків, визначених цими Правилами.
    • З метою ідентифікації осіб, які прибули до Трускавецького міського суду Львівської області їх пропуск здійснюється на підставі документа, що посвідчує особу (паспорта громадянина України, паспорта громадянина для виїзду за кордон, службового посвідчення, посвідчення адвоката України, національного посвідчення водія України, пенсійного посвідчення, іншого офіційного документа, що містить фотокартку особи та печатку установи, яка видала документ, а також пропуск осіб здійснюється після їх ідентифікації на підставі відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, електронному посвідченні водія з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія» (додаток «Дія»).
    • Безперешкодно, зокрема в неробочі години, вихідні, неробочі та святкові дні, до приміщення суду, за пред’явлення посвідчення судді або службового посвідчення встановленого зразка пропускаються: голова суду, судді, керівник апарату та заступник керівника апарату суду.
    • Голови, заступники голів та судді інших судів, судді у відставці пропускаються до будинку (приміщення) суду в робочі дні та години за пред’явленням посвідчення голови суду, заступника голови суду, судді (судді у відставці).
    • Працівники апарату суду пропускаються до будинку (приміщення) суду в робочі дні та години за пред’явленням службового посвідчення. У неробочі години, вихідні, святкові та неробочі дні працівники суду пропускаються до приміщення суду згідно зі списком, затвердженим головою чи керівником апарату суду за пред’явленням службового посвідчення.
    • До будівлі (приміщення) суду пропускаються із застосуванням спеціальних технічних засобів контролю безпеки:

- працівники правоохоронних органів, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, працівники Служби, військовослужбовці Національної гвардії України під час виконання ними службових обов’язків – за пред’явленням службового посвідчення;

- особи, які беруть участь у розгляді кримінальних, цивільних, адміністративних справ та справ про адміністративні правопорушення, – при пред’явленні судової повістки, копії ухвали суду та документа, який посвідчує особу. Якщо в особи відсутній документ, який посвідчує особу, працівник Служби через секретаря судового засідання з’ясовує особу, що прибула, і надалі виконує вказівки головуючого в судовому засіданні;

- інші особи, які тимчасово залучаються на період виконання робіт у приміщенні суду (в тому числі в неробочий час, вихідні та святкові дні), - згідно зі списком, затвердженим головою чи керівником апарату суду (із зазначенням конкретного періоду часу виконання та виду робіт), після пред’явлення документа, який посвідчує особу;

- особи, що прибули на відкриті судові засідання, - за пред’явленням документа, який посвідчує особу;

- особи, що прибули для участі в інших заходах (нарадах, робочих зустрічах тощо), - за списками, затвердженими головою чи керівником апарату суду, після пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Якщо в особи немає документа, що посвідчує особу, працівник Служби інформує про це керівника апарату або заступника керівника апарату, який повинен встановити особу та мету візиту відвідувача, а також вирішити питання щодо можливості пропуску такої особи до приміщення.

Пропуск уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та його представників до будівлі Трускавецького міського суду Львівської області здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини».

 

  1. Порядок пропуску транспортних засобів на територію суду
    • На територію суду пропускаються:

 

  1. Обмеження щодо пропуску осіб до будинку (приміщення) суду

4.1. Під час проведення закритих судових засідань пропуск осіб до зали судового засідання обмежується ухвалою головуючого в судовому засіданні.

4.2. Забороняється пропуск до будинку (приміщення) суду осіб:

1) з явними ознаками алкогольного, наркотичного сп’яніння, психічного розладу або гострих респіраторних захворювань;

2) з боєприпасами, вогнепальною, газовою, пневматичною та холодною зброєю, пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, іншими спеціальними засобами активної оборони, крім осіб, визначених у пункті 2.12 розділу 2 цих Правил;

3) з кухонними, складними, сувенірними ножами, кортиками, шаблями тощо;

4) з виробами, пристроями імітаційного характеру, які за своїм зовнішнім виглядом ідентичні зброї та боєприпасам;

5) з наркотичним речовинами, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, піротехнічними засобами тощо;

6) з тваринами (крім осіб варт правоохоронних органів та Національної гвардії України зі службовими собаками);

7) з довгомірними та габаритними предметами, господарськими сумками, валізами, пакетами великих розмірів (понад 600 х 400 х 200 мм);

8) з гучномовцями, динаміками, іншими пристроями для гучного відтворення звукової інформації;

9)  іншими засобами, предметами, виробами та пристроями, які можуть бути використані для нападу і створюють загрозу життю чи здоров’ю суддів, працівників апарату суду, учасників судового процесу, відвідувачів суду, працівників Служби.

4.3. Особи, які прибули до суду, на час відвідування суду, заборонені речі та предмети можуть залишити у камерах схову, обладнаних поряд із пунктами пропуску, окрім речей і предметів, визначених підпунктами 5-7 пункту 4.2 розділу 4 цих Правил.

4.4. Тимчасово, у разі запровадження Кабінетом Міністрів України карантину, з урахуванням установленого в населеному пункті, де розміщується суд, орган та установа системи правосуддя, відповідного рівня епідемічної небезпеки, за рішенням голови суду, керівника органу та установи системи правосуддя, може бути обмежено пропуск до будинків (приміщень) судів, органів та установ в системі правосуддя осіб:

1) з ознаками респіраторних захворювань та підвищеною температурою;

2)  без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски;

3)  які не є учасниками судових засідань.