Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ПРАВИЛА
внутрішнього трудового розпорядку
Трускавецького міського суду Львівської області
1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1.Правила внутрішнього трудового розпорядку Трускавецького міського суду Львівської області (надалі Правила) визначають тривалість робочого часу і режим роботи працівників суду, а також вимоги щодо його дотримання.
1.2.Правила мають загальний характер, є обов’язковими для виконання всіма працівниками суду, громадянами, представниками підприємств, установ і організацій при перебуванні в приміщенні будівлі суду.
2.РОБОЧИЙ ЧАС ТА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ
2.1.Тривалість робочого часу працівників суду складає 40 годин в тиждень:
понеділок, вівторок, середа, четвер – з 9.00 год. до 18.00 год.;
п’ятниця – з 9.00 год. до 16.45 хв. год.;
обідня перерва – з 13.00 год. до 13.45 год.;
вихідні дні – субота і неділя.
Час виходу на роботу фіксується підписом працівника у книзі обліку виходу на роботу працівників суду, який ведеться у приміщенні будівлі суду згідно номенклатурної справи суду.
2.2.Для виконання невідкладної і непередбаченої роботи працівники суду зобов’язані за наказом керівника суду, голови суду чи заступника голови суду, або працівника на якого покладено виконання обов’язків голови суду виходити на роботу у вихідні та святкові дні, робота за які компенсується відповідно до чинного законодавства.
2.3.Працівники суду зобов’язані:
2.3.1.раціонально використовувати робочий час з метою виконання покладених на них службових обов’язків;
2.3.2.зберігати державну таємницю, не розголошувати інформацію про громадян, яка стала їм відома під час виконання обов’язків, а також іншу інформацію, яка відповідно до чинного законодавства не підлягає розголошенню;
2.3.3.постійно вдосконалювати організацію своєї роботи, підвищувати професійну кваліфікацію;
2.3.4.проявляти ініціативу у роботі, бережливо ставитися до майна, що перебуває на балансі суду та іншого майна у приміщенні будівлі суду;
2.3.5.економно використовувати витратні матеріали та фінансові ресурси, пов’язані з утриманням і експлуатацією приміщень будівлі суду та наявного у них обладнання;
2.3.6.не відчиняти без особливої необхідності вікна у період опалювального сезону;
2.3.7.на час виходу із службових приміщень будівлі суду замикати двері ключем та не залишати у них відвідувачів чи сторонніх осіб. Залишаючи приміщення суду, вимикати світло, обладнання, зачиняти вікна, вмикати охоронну сигналізацію;
2.3.8.дотримуватися правил пожежної безпеки та охорони праці;
2.3.9.використовувати міжміські телефонні розмови лише в службових цілях.
2.4.Працівникам суду забороняється:
2.4.1.брати участь у діях, що суперечать національним інтересам України, державної служби чи ускладнюють функціонування суду;
2.4.2.вчиняти дії, що можуть бути розцінені як використання свого службового становища, з корисливою метою, а також діяння, які відповідно до чинного законодавства вважаються корупційними;
2.4.3.виявляти упередженість або прихильність до будь-якого підприємства, установи, організації, органу, об’єднання громадян або конкретної особи всупереч інтересам служби.
2.4.4.порушувати загальні правила поведінки державного службовця та правила поведінки працівника суду.
2.5.Голова суду, заступник голови суду чи особа, на яку покладено виконання обов’язків голови суду та керівник апарату суду зобов’язані:
2.5.1.правильно організовувати робочий час та його облік;
2.5.2.виконувати обо’язки, визначені Законом України “Про судоустрій і статус суддів” та посадовою інструкцією.
3.ВИКОРИСТАННЯ ПРИМІЩЕНЬ СУДУ
3.1.Вхід у приміщення будівлі суду здійснюється у наступному порядку:
з 8.00 год.
3.1.1.для працівників суду – за службовими посвідченнями;
з 9.00 год.
3.1.2.для працівників інших державних органів – за службовими посвідченнями;
3.1.3.для депутатів рад усіх рівнів – за депутатськими посвідченнями;
3.1.4.для керівників підприємств, установ, організацій – за попереднім погодженням з головою суду;
3.1.5.для осіб, які беруть участь у провадженні кримінальних, цивільних та адміністративних справ – при пред’явленні судової повістки, ухвали суду та документа, що засвідчує особу; (у випадку відсутності в особи відповідного посвідчення, працівник охорони через судового розпорядника «секретаря судового засідання» з’ясовує особу прибулого і в подальшому виконує вказівки головуючого в судовому засідання);
3.1.6.для практикантів та інших осіб, які залучаються до тимчасового виконання робіт у приміщеннях будівлі суду – після пред’явлення документа, що засвідчує особу;
3.1.7.для працівників засобів масової інформації – за пред’явленням документа, що засвідчує особу. (Проведення документування судового засідання за допомогою аудіо-, відео-, кіно-фотоапаратури здійснюється в порядку, встановленому процесуальним законодавством);
3.1.8.для медичного персоналу служби швидкої медичної допомоги, працівників пожежної та аварійної служб – після відповідного запису в журналі відвідувачів;
3.1.9.для делегацій, що прибувають в будівлю суду – у супроводі відповідальних працівників ТУ ДСА, ДСА України, керівників апеляційного суду, голів судів;
з 10.00 год.
3.1.10.для відвідувачів будівлі суду вхід здійснюється за пред’явленням документу, що посвідчує особу.
3.2.Вхід відвідувачів у будівлю суду з великогабаритними речами (крім жіночих сумочок, барсеток, папок та портфелів) – обмежений. Ручний багаж великих розмірів (валізи, господарські сумки, пакети, розмір яких перевищує 45х35х15 см.), за винятком обладнання, що належить представникам преси, підлягає здачі на відповідальне зберігання працівнику судової міліції у відведеному приміщенні.
3.3.Охорона не несе відповідальності за документи, коштовності, валютні кошти, що знаходяться у ручному багажі і не представлені охороні.
3.4.Вхід відвідувачів у будівлю суду припиняється за 15 хвилин до закінчення робочого дня. Працівники суду зобов’язані завершити роботу та залишити приміщення будівлі суду до 19.00 год. з дотриманням вимог цих Правил.
3.5.Технічний персонал допускається у приміщення будівлі суду за посвідченнями перед початком робочого дня з 6.00 год. і після закінчення робочого дня до 21.00 год. Прибирання службових приміщень будівлі суду проводиться при зачинених дверях.
3.6.Службові приміщення будівлі суду використовуються за функціональним призначенням і відповідальність за експлуатацію яких покладається на керівництво суду.
3.7.Винесення матеріальних цінностей з будівлі суду дозволяється за попереднім погодженням керівництва суду або відповідними документами підписані ними.
3.8.Під час несення служби працівник охорони будівлі суду забезпечує пропускний режим, не допускає скупчення громадян у коридорах будівлі суду, слідкує за тим, щоб у коридорах будівлі суду працівники чи відвідувачі дотримувалися правил громадського порядку і протипожежної безпеки.
3.9.Паління у приміщеннях будівлі суду дозволяється тільки у належно облаштованих для цього місцях. Паління у приміщеннях будівлі суду заборонено, якщо з технічних причин місця для цього не облаштовано.
3.10.Працівники охорони суду ведуть журнал обліку відвідувачів будівлі суду дані про яких заносяться до нього.
3.11.Працівники охорони суду здійснюють свої повноваження відповідно до Закону України “Про державний захист працівників суду правоохоронних органів” та Інструкції, затвердженої у встановленому порядку.
3.12.Працівники охорони суду зобов’язані здійснювати постійний нагляд за особою, яка перебуває під вартою, в приміщенні будівлі суду.
4.ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
4.1.В приміщенні будівлі суду на видному місці вивішується графік прийому громадян керівництвом суду.
4.2.Прийом громадян фіксується у спеціально заведених журналах та здійснюється з дотриманням вимог Закону України “Про звернення громадян” та Інструкції з діловодства.
5.КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРАВИЛ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇХ ПОРУШЕННЯ
5.1.Контроль за виконанням Правил покладається на голову суду, заступника голови суду чи особу, на яку покладено виконання обов’язків голови суду та керівник апарату суду.
5.2.Відповідальність за стан і дотримання перепускного режиму покладається на чергового працівника охорони будівлі суду.
5.3.Працівники суду за невиконання чи неналежне виконання без поважних причин обов’язків, покладених на них цими Правилами притягуються до дисциплінарної і несуть матеріальну відповідальність відповідно до норм чинного законодавства.
5.4.До громадян, які допускають порушення цих Правил, можуть застосовуватися наступні заходи впливу:
5.4.1.зауваження;
5.4.2.випровадження з будівлі суду;
5.4.3.притягнення до відповідальності відповідно до чинного законодавства.
5.5.Правила внутрішнього трудового розпорядку чи його витяг вивішуються у будівлі суду на видному місці.
5.6.Ознайомлення працівників з Правилами внутрішнього трудового розпорядку проводиться під розписку.